DEĞİŞİM VE İADE

Satın Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum. Ne Yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken 0501 33 22 000 nolu telefonu aramanız veya info@aleplaurel.com'a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır.

Önemli Bilgiler:

  • İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

  • Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirkenki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

  • Hijyen hassasiyeti bulunan ürünlerin iadesinde ürünlerin kullanılmamış olması, koruma bantlarının ve etiketlerinin çıkarılmamış olması gerekmektedir.

  • Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

  • İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.​

Satın Aldığım Ürünleri Değiştirmek İstiyorum. Ne yYapmalıyım?

Maalesef, değişim hizmeti sağlayamıyoruz. Siparişinizi aldıktan sonra 14 gün içinde ürününüzü iade edebilir ve değişim amaçlı ürününüzü yeniden sipariş edebilirsiniz.

Aldığım Ürün Hasarlı / Arızalı Çıktı. Ne Yapmalıyım?

Eğer Aleplaurel.com'dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak info@aleplaurel.com'a mail atabilir veya 0501 33 22 000 no'lu telefondan bize ulaşarak iade işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gelen Ürünler İle Verdiğim Sipariş Aynı Değil. Ne Yapmalıyım?

Bu durumda info@aleplaurel.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0501 33 22 000 no'lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir.

Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

Son Güncelleme: 01 Haziran 2021