En kaliteli toptan sabun imalat hizmetleri
Her türlü sabun ihtiyacınızı en
iyi kalite ve optimum maliyetle karşılamaya hazırız.

slider
arrow&v

Teşekkürler!

Formu Hemen Doldurun.
Satış Temsilcimiz Sizi Arayacak ve En Kısa Zamanda Size En İyi Teklifimizi Sunacak!

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

mail.png
phone.png
telegram.png
whatsapp.png
Image by Fulvio Ciccolo
Kullanılan Malzemeler

Müşterilerimizin isteklerine göre farklı yağlar ve parfümler kullanarak yüksek kaliteli sabun üretiyoruz, doğal zeytinyağı, defne ve palmiye yağı ve her türlü malzeme sağlayabiliyoruz

Image by Tarah Dane
Paketleme

Ambalaj ve tasarım, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğumuz hizmetlerden biridir. karton, naylon, veya kağıt paketleme. Yüksek kalitede ve uygun fiyata. 

Image by Sincerely Media
Kullanım Şekli

Banyo sabunu, lavabo sabunu, sıvı sabun ve istek üzerine diğer her türlü farklı şekil, boyut ve özelliklerde farklı kullanımlar için her türlü sabun üretimi sağlayabiliyoruz.

Image by Alecsander Alves
Marka

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre beyaz markalı ürünlerin üretiminde özel servisimizin yanı sıra birçok marka tescilli ve hemen müşteriye teslime hazır hale getirilmektedir.

collections_handmade
Üretim Şekli

Tüm pazar ihtiyaçlarını karşılamak için farklı üretim yöntemleri mevcuttur. Klasik el yapımı sabunlardan başlayarak modern üretim hatlarına ve ekipmanlarına kadar uzanıyor.

Image by Aron Yigin
Taşıma

Dünyanın her yerine nakliye hizmeti veriyoruz, önde gelen nakliye şirketleri ile olan ilişkilerimiz size en iyi teslimatı ve en iyi fiyatlarla sağlanmaktadır.